Про компанію

Портал Укрбізнес пропонує вашій увазі компанію Валко - підприємство, що займається продажем, ремонтом та технічним обслуговуванням банківської техніки (рахувальних, сортувальних, пакувальних машин, детекторів грошей та цінних паперів). Крім того, фірма продає витратні матеріали для банківської техніки, інкасації, каси.

Лічильники банкнот - надійність понад усе!

В асортименті компанії Валко одне із значних місць займають лічильники банкнот

На сьогоднішній день клієнтами фірми є широка аудиторія банківських установ, гуртівень, великих фірм.

Будь-яке підприємство, яке приймає в якості оплати за товари або послуги готівкові кошти, зобов'язана обладнати приміщення каси лічильниками банкнот чи іншим обладнанням для кас.

Звичайно, якщо фірма має справу з невеликими сумами грошей, то їх можна перерахувати вручну. Але у випадку, коли обсяги грошей значно більші — без лічильників банкнот не обійтися. Лічильники банкнот вважаються одними із найзручніших видів обладнання для кас.

Лічильники банкнот поділяються на чотири групи:  персональні лічильники, офісні та банківські моделі лічильників банкнот, а також лічильники монет, необхідні для роботи у відділеннях банку.

Величезний асортимент лічильників банкнот, що пропонує компанія Валко, дозволяє обрати ідеальний варіант, що відповідає всім вимогам.

Лічильники банкнот — це гарантія зручної і ефективної роботи каси свого підприємства. Якщо ви купуєте лічильники банкнот в компанії Валко, можете бути впевнені в надійності та швидкості цього обладнання.

Детектори валют

У багатьох моделях лічильників банкнот наявна функція перевірки купюр    ультрафіолетовим випромінюванням. Але, це лише додаткова можливість лічильника, що допомагає відсіяти грубі підробки. Для більш надійного захисту, в асортименті компанії Валко можна знайти детектори валют.

Залежно від ступеня перевірки розрізняють переглядові, універсальні, автоматичні і професійні детектори валют.

Детектор валют дозволяє касирам відстежити справжність валюти ще на етапі її прийому і перерахунку.  Більше того, для кас банківських установ, що працюють з безліччю банкнот різних валют світу, придбання детекторів валют - вкрай необхідний захід. Обійтися без детектору валют, значить піддати свою компанію невиправданого ризику понести значні збитки.

Компанія Валко пропонує детектори банкнот в асортименті. За детальною інформацією телефонуйте за контактними номерами телефонів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Лічильники банкнот, детектори валют пропонує Валко
(основний офіс)

  • +38 (032) 295-67-XX
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create