Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

Банківське обладнання: Що? Де? Коли?

Банківське обладнання - це не обов'язково техніка, яка використовується виключно в банках. Практично всі підприємства та організації, що працюють з готівкою, мають в своєму арсеналі банківську техніку. Більше того, банківське устаткування сьогодні, користується великою популярністю. І ця «слава» виправдана.

Ось, наприклад, використання детектора валют дозволяє мінімізувати ризик отримання фальшивих купюр, використання лічильників і сортувальників монет дозволяє підвищити швидкість перерахунку і сортування, що економить час персоналу. Банки використовують все досконалішу і складнішу техніку для автоматизації роботи з готівкою.

Технічне обслуговування: важлива регулярність!

Якісне банківське обладнання - це дуже добре. Але, для того, щоб безпека техніки не поставила під сумнів безпеку фінансових операцій підприємства - варто проводити технічне обслуговування банківського устаткування. Як показує практика, що навіть звичайні налаштування та чистка лічильників банкнот, без заміни зношених деталей, суттєво поліпшують робочі характеристики і збільшують термін служби банківської техніки. Регулярне технічне обслуговування банківського обладнання забезпечить практично безперебійну роботу техніки, завдяки діагностуванню та усуненню несправностей і поломок устаткування.

Таким чином, часто вдається уникнути серйозних несправностей лічильників банкнот шляхом своєчасного виявлення та усунення причин їх виникнення. Крім того, при регулярному технічному обслуговуванні ви можете отримати стабільно високу якість роботи.

Технічне обслуговування банківського обладнання - це профілактична чистка лічильників монет і банкнот, чистка та налаштування всіх касових пристроїв, перевірка на місці їх працездатності, регулярна діагностика, внесення корекційних змін в програмне забезпечення, модернізація пристроїв.

P.S. Якщо ви турбуєтеся про надійну роботу банківського обладнання, звертайтеся до фахівців компанії Валко. Багаторічний досвід успішної співпраці з широкою аудиторією клієнтів, серед яких провідні українські банки, великі торгові центри, довів переваги зручної схеми сервісного обслуговування банківського обладнання.

Спеціалісти компанії виконують технічне обслуговування банківського обладнання на високому рівні. За детальною інформацією звертайтесь за контактними номерами телефонів.